MENU
Головна » 2019 » Січень » 28 » ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ
15:21
ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ

25  січня до Андріяшівського ліцею завітали гості – випускники 2017 року. Метою їхнього візиту було спілкування з - майбутніми випускниками та абітурієнтами. За чашкою чаю студенти розповіли про свої навчальні заклади, особливості навчання та вступу, про здачу ЗНО.

Так Скрипка Каріна, Козловський Максим презентували – Сумський національний аграрний університет та розповіли про можливості, які він відкриває. Про Кременчуцький національний університет ім. М.Остроградського  розказала  Рябенька Людмила. Вона навчається на факультеті права, гуманітарних і соціальних наук, тож розповіла про своє навчання та вступ до вишу. Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ представили  Мєшков Владислав та Якименко Максим. Про Сумський державний університет розповіла Кучерява Інна. Всі гості цікаво, захоплююче розповідали, показували відеоролики та презентації.

Наші учні, відповідно до власних вподобань, цікавилися  навчальними закладами, предметами - необхідними до вступу, з яких мають скласти ЗНО.

 Ми дякуємо нашим випускникам за візит та змістовне щире спілкування!

Переглядів: 196 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar