Головна » 2017 » Грудень » 11 » ЗРОСТАЙМО МУЖНІМИ!
ЗРОСТАЙМО МУЖНІМИ!

6 грудня в Андріяшівській ЗОШ І – ІІІ ст. була  проведена  конкурсно – спортивна  програма «Зростаймо мужніми», присвячена  Дню Збройних Сил України,  на якій гостями  свята стали  воїни – випускники та односельчани, що брали участь в АТО на сході України . Вони були там нашою надією, нашим щитом, нашим захистом.

Учасниками  програми  стали  учні 7 -11 класів. Суддями змагань - директор школи  Позняк В.С. та учасники АТО: Шевченко О.М, Бутко Ю.В., Кочерга М.В., Козел І.А., Ясичев О.Ю.

Програма  складалася із декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет. Уболівальники весело аплодували й відстоювали свої команди піснями та танцями.  За результатами всіх етапів змагань перемогу здобула команда «Силачі».

Тож сьогодні ми вітали в нашому залі воїнів, що, не шкодуючи свого життя , боронили наші землі, захищаючи нас від агресора.

Не забули учні  і про земляків, які захищають   кордони нашої держави . Минулими вихідними у зону АТО  передали    два набори рожково - накидних  ключів, електродрель, 60 пакунків домашнього чаю, ялинку побажань, листи та малюнки від учнів школи. Низький уклін  і подяка всім воїнам  за те, що, забуваючи про страх, про біль, про небезпеку,  захищають  свою Батьківщину!

Давайте кожного дня молитися за Україну, щоб нарешті настав мир і спокій, щоб більше не проливалася кров її синів.

Переглядів: 129 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0