Головна » 2020 » Грудень » 30 » Зимові свята -подарунки, веселий настрій, дива!
Зимові свята -подарунки, веселий настрій, дива!

Новорічних та різдвяних свят чекають всі із нетерпінням, особливо діти, які живуть передчуттям казкових свят та сподіваються на здійснення заповітних мрій. Вже кілька років поспіль традиційно  на передодні новорічних та різдвяних свят солодкі подарунки  від наших меценатів  отримали учні Андріяшівського ліцею.

Тож, за можливість порадувати дітей, подарувати гарний настрій та привітати зі святом, ми безмежно вдячні нашим благодійникам: директору Андріяшівського елеватора ТОВ «Урожайна країна» Дідух Н.В., голові  СФГ «Урожай» Шевченку М.І., директору Андріяшівського елеватора          Шевченку В.М. та голові Андріяшівській ОТГ Дибчинській І.С. за подарунки для дітей.  Хай Новий рік принесе Вам удачу у справах, віру у свої можливості, буде плідним на добро, багатим на щастя та здоров’я.

Переглядів: 19 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0