Головна » 2018 » Квітень » 20 » ЗЕЛЕНА АПТЕКА!
ЗЕЛЕНА АПТЕКА!

Аптека зелена, зелена аптека!

Від тебе й від мене вона недалеко.

Зелена аптека лежить навкруги,

Зелені горби і зелені луки.

Зелена аптека, що бачиш навкруг,

Це наш помічник і хороший наш друг!

Аптека зелена, зелена аптека.

Від тебе й від мене вона недалеко.

Цікавою, повчальною і змістовною була подорож учнів початкових класів галявинами лікарських рослин. А їх провідниками були вихованці четвертого класу. Вони повідали про цілющі лікарські властивості трав, кущів, квітів, плодів та їх застосування. Діти співали зворушливі українські пісні, пов'язані із цими рослинами, декламували вірші, розповідали про правила збирання, сушіння та їх зберігання.

На свято завітала цілителька Людмила, яка поділилася рецептами приготування лікарських відварів. А також про користь «зеленої аптеки» розповіла глядачам бабуся Медуниця.

Учні донесли інформацію і про отруйні рослини. Їх отрута може бути також ліками, але потрібно знати, коли, яким чином, у якій мірі можна її використовувати.

Тож користуйтеся  дарами матінки  природи, але рівно стільки, скільки вам необхідно!

Переглядів: 81 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0