Головна » 2020 » Квітень » 13 » Здолаємо коронавірус разом!
Здолаємо коронавірус разом!

Нелегко сьогодні доводиться українській державі. Влада, як тільки може, намагається протистояти важкій недузі – COVID -19. І  небайдужі  українці всіляко намагаються допомагати владі  та підтримати один одного. Не стали осторонь і здобувачі освіти Андріяшівського ліцею. Не дивлячись на карантин і роботу в дистанційному режимі,діти намагаються постійно тримати руку на пульсі подій,що відбуваються в країні та місцевій громаді. На уроках трудового навчання в дистанційному режимі діти вчаться виготовляти захисні маски для себе,своїх рідних ,близьких,друзів під керівництвом вчителя Людмили СИДОР. Особливо активні Рада старшокласників та волонтерський загін «Світанок». Маючи величезний досвід волонтерської роботи, благодійних акцій вони і тепер чуттєво реагують на всі проблеми сьогодення,намагаючись підтримати тих,хто потребує допомоги, як морально так і матеріально. Днями поряд із селом на трасі Суми – Київ було встановлено блокпост на кордоні Сумської та Полтавської областей. Місцева влада і особисто голова громади Інна ДИБЧИНСЬКА  опікуються облаштуванням елементарних побутових умов  працівників поліції ,МНС,медиків,які тут несуть службу на блокпосту. Тому коли надійшла її пропозиція до всіх,хто може підтримати працівників блокпосту, представники учнівського самоврядування ліцею провели он-лайн засідання Ради старшокласників і прийняли рішення виділити із  свого дитячого благодійного фонду кошти на придбання засобів особистого захисту людей. На одну тисячу гривень були  придбані гумові рукавички та захисні маски,які працівникам блокпосту передав особисто директор ліцею Віталій ПОЗНЯК .

Друзі! Підтримаємо і оточимо увагою тих хто сьогодні на передовій у боротьбі за наше і здоров’я і життя !

Переглядів: 58 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0