Головна » 2018 » Червень » 8 » ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДРУГИЙ ВІДПОЧИНКОВИЙ ТИЖДЕНЬ
ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДРУГИЙ ВІДПОЧИНКОВИЙ ТИЖДЕНЬ

В Андріяшівській школі нині в розпалі відпочинковий період. Ми з задоволенням спостерігаємо, що дітки наші активні, веселі, з радістю поспішають вранці  до школи.

Тож, підводимо підсумок цього відпочинкового тижня.

04.06. – понеділок – День туризму.

Після бесіди «Дотримуйся правил дорожнього руху» ми здійснили  екскурсію до сільського млина, олійниці, сушарні, току, де зберігається зерно. В центрі села, біля Будинку культури провели акцію «Чисте довкілля» - дбаючи таким чином про чистоту і благоустрій рідного села. Закінчився день іграми на свіжому повітрі та заняттями за інтересами.

05.06. – вівторок – День детектива.

Вранці вихователі провели з дітьми бесіду «Обережно! Отруйні гриби та рослини», потім ми захопилися грою «Золотий скарб» та операцією «Шифрувальники», які принесли невимовну радість дітям. Після ігор ми здійснили піший перехід на луки, де пригадали правила збирання лікарських рослин. Наприкінці дня мали змогу пограти в інтелектуально – пізнавальну гру «Розумники і розумниці».

06.06. – День козацтва.

У середу, після бесіди «Попередження дитячого травматизму» наші діти відправились на екскурсію до музею П.Калнишевського в с.Пустовійтівка. Пізніше – наших діток теж чекала насичена програма: бесіда «Незабутні сторінки історії», змагання «Нащадки козацької слави», козацька вікторина, конкурс «Галявина козацьких пісень».

07.06 – День юних талантів.

На дітей в цей день чекала бесіда «Твори добро, бо ти – людина», екскурсія до краєзнавчого музею в м.Ромни та Роменського лісгоспу (5-6 клас).Пізніше ми займалися створення ікебани, виготовлення квітів у техніці квілінгу, здійснили екскурсію на Андріяшівський елеватор ТОВ «Урожайна країна», виготовляли квіти чесної людини «квітчел». Завершили день виконанням пісень про добро.

08.06 – День моди і  дизайну.

Останній  день тижня приготував для школярів екскурсію на підприємство «Агросистема Плюс», а також оглядовий похід «Стежками пам’яті». Після обіду на діток чекав конкурс загадок «Ерудит», конкурс модельєрів та конкурс «Візерунки на нігтях».

На такій творчій ноті завершився цей відпочинковий тиждень в Андріяшівській ЗОШ.

Переглядів: 73 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0