Головна » 2018 » Червень » 15 » ЗАВЕРШЕННЯ ВІДПОЧИНКОВОГО ПЕРІОДУ
ЗАВЕРШЕННЯ ВІДПОЧИНКОВОГО ПЕРІОДУ

Завершується останній тиждень відпочинкового періоду в Андріяшівській школі. Для наших учнів він пройшов так:

11.06. – понеділок – День Індіанця.

З дітками проведено бесіду про правила поведінки у громадських місцях і транспорті, здійснили екскурсію до Роменського лісгоспу, розібрались у особливостях орієнтування на місцевості; провели запускання повітряних зміїв та дізнались історію їх виникнення; грали в спортивні ігри «Сильні, сміливі, спритні». Завершився день конкурсом на кращий індіанський костюм.

12.06 – вівторок – День казки.

День розпочався з бесіди на тему: «Захворювання на туберкульоз та його профілактика». Потім ми відвідали сільську бібліотеку, де провели інсценізацію казок «Рукавичка», «Коза-Дереза», «Колосок», «Ріпка», «Вовк та семеро козенят»,; провели «Казкову вікторину». Цей день став особливим для маленьких першокласників , бо ж відбулася урочиста посвята їх в читачі сільської бібліотеки». Закінчився день конкурсом малюнків «Подорож стежиною казок».

13.06 – середа – День спорту і здоров’я.

Традиційно день розпочався з бесіди. Вихователі говорили на тему  -  «Обережно, кліщі!»,   взяли участь в змаганні з футболу «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ» в с.Пустовійтівка,  провели конкурс на кращого бігуна школи ( до олімпійського дня бігу), малювали на олімпійську тематику, створювали бук трейлери на прочитану книгу.

14.06 – четвер – День хліба.

Почали ми день з бесіди «Попередження харчових отруєнь», здійснили екскурсію на Андріяшівський хлібозавод, провели диспут на тему : «Ціна зернини». Пізніше погралися на свіжому повітрі, потім попрацювали на квітниках, здійснили операцію «Краса рідної землі», розгадували музичні кросворди.

15.06 – п’ятниця – День прощання.

Здійснили екологічну екскурсію до соснового бору, провели конкурс пісочних замків, естафету «Веселий експрес». Також на дітей чекав святковий концерт «Табір, до побачення», та фото на згадку.

Тепер зустрінемося з нашими дітками першого вересня в новому навчальному році. Бажаємо теплого літечка, яскравого сонечка та хорошого відпочинку! Пам’ятайте, що ми любимо і чекаємо Вас!

Переглядів: 68 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0