MENU
Головна » 2020 » Грудень » 30 » З вірою в дива
14:26
З вірою в дива


       Стрімко добігають до фінішу останні грудневі дні. Кожного року вони були в школі особливими й незвичайними. А головне такими чарівними. Ми всі жили в очікуванні дива. І воно приходило до нас. Спочатку у веселім кружлянні сніжинок, що пухнастою білосніжною ковдрою покривали землю, запрошуючи на подвір'я, до веселих зимових розваг. А ще сяяло на гілках ялинки яскравим блиском іграшкових кульок і різнокольорових дощиків. Дзвеніло переливами казкових звуків у піснях і таночках новорічних ранків і вечорів. Ми жили у передчутті дива, навіть звикли до нього, як до чогось звичайного. Знали: у призначений час воно обов'язково буде.
   І раптом сталося неочікуване: карантин, дистанційне навчання, певні обмеження і заборони... Пандемія розділила наше життя на до і після. Від почутого та й від реальних хвороб іноді опускаються руки. Та ми знову віримо в диво. Віримо, що людство  перегорне таку болісну й трагічну сторінку сьогодення. І диво повернеться до нас. Ми обов'язково його наблизимо, свідомо виконуючи правила співжиття, серед яких на першому плані особиста гігієна, використання засобів захисту та дотримання соціальної дистанції.
   Давайте повіримо, що все це нам допоможе. Ми вистоїмо, підтримуючи й оберігаючи один одного. І будуть у нас нові реальні зустрічі зі справжніми дивами, яких ми часом не помічали,  і яких у житті немало.       
           Батіжевська Світлана, журналістська студія " Обрії"

Переглядів: 16 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar