Головна » 2018 » Серпень » 25 » З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ,УКРАЇНО!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ,УКРАЇНО!

Святковий день — двадцять четверте серпня. Так хочеться усмішок і пісень. Віднині Україна незалежна. Запам’ятайте, люди, світлий день! Здійснилась давня заповітна мрія, Бажання і надія поколінь. Це почуття свободи серце гріє І піднімає думи височінь. Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі народи, Щоб славу України відродить. Щоб дружно жити, в радості і згоді, Ми України сестри і брати! 27-му річницю Незалежності відзначає Україна. Саме 24 серпня 1991 року Верховна Рада тодішньої УРСР ухвалила історичний документ – Акт проголошення Незалежності. Цю дату вважають утворенням сучасної Незалежної Української держави, Днем Народження України. Урочистості з нагоди свята відбудуться в усіх містах і селах держави й навіть за кордоном. Вчителі та учні Андріяшівської школи приєдналися до таких заходів поклавши квіти до Меморіалу Слави, а також Меморіальної дошки Петру Федоряці, вшанувавши пам`ять тих, хто віддав своє життя відстоюючи і виборюючи незалежність нашої держави. Слава вільній Україні! Героям Слава!

Переглядів: 39 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0