Головна » 2019 » Лютий » 21 » ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛИХ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. 20 лютого в Андріяшівському ліцеї діти і вчителі зібралися на лінійку, присвячену вшануванню пам’яті Героїв Небесної сотні. Учні 9 класу розповіли про Майдан, революцію, злочинні дії тогочасної влади, вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих, поклали квіти до меморіальної дошки колишнього випускника школи – Петра Федоряки, що загинув під Шахтарськом, захищаючи рідну землю. Хай пам'ять всіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Слава Україні! Героям Слава!

Переглядів: 156 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0