Головна » 2017 » Жовтень » 10 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «РОЗУМНИКИ»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «РОЗУМНИКИ»

6 жовтня 2017 року в м. Києві відбувся науково-практичний семінар на тему: «Особливості реалізації Всеукраїнського проекту «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)». В якому взяла участь учитель початкових класів Андріяшівської загальноосвітньої школи Мельник Валентина Петрівна.

Всеукраїнський проект стартував в 94 навчальних закладах України, охоплюючи 17 областей, згідно Наказу МОН про здійснення дослідно-експериментальної роботи за темою «Технології навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)».

Метою даного проекту є впровадження інноваційних технологій та підвищення якості навчання. Активізує навчання, формує предметні компетентності, спрямовує на цільовий розвиток пам'яті, уваги, мислення, сприйняття.

Семінар зібрав  159 учасників і проходив в залі Президії Академії педагогічних наук.

Зібралися ті, хто хоче позитивних змін в освіті, хто вже сьогодні турбується про «завтра» наших учнів, хто знає, що якщо бажаєш змін у світі, то починати треба з себе самого, хто не тільки якісно навчає, а й вміє навчатися.

Переглядів: 167 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0