Головна » 2020 » Жовтень » 7 » ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК «ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА ТА ЕКОЛОГІЧНА ПРОСВІТА УЧНІВ» У АНДРІЯШІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Охорона природи – одна з найголовніших проблем сучасності. Про це пам'ятають вчителі та здобувачі освіти Андріяшівського ліцею. А тому першого жовтня стартував місячник «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

Відкриттям місячника стали виставки малюнків: Горлиця «Птах року -2020»  6-8 кл. та «Природа очима дітей» 1-4 кл., а також книжкова виставка «Природи світ, як музика – чарівний»

Беручи участь у заходах, діти переконуються, що необхідно любити, шанувати і берегти природу – вічне джерело нашого життя і нашої творчості.

Переглядів: 32 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0