Головна » 2020 » Травень » 29 » ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Шановні батьки, вчителі, дорогі діти!
Вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!Уроки закінчилися і попереду вас чекає тепле літечко, пора канікул. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Але є діти, які у вересні не прийдуть до ліцею – це наші випускники – учні 11 класу. Сьогодні шкільне життя для них завершується. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Попереду – здача ЗНО, вступ до інших навчальних закладів, доросле життя.
Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Пам’ятайте свого класного керівника – Наталію Миколаївну! До неї ви завжди зможете прийти за порадою. Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Навчальний рік до фінішу добіг.
От і усе, скінчилися уроки.
І перед вами – тисячі доріг,
Де самостійно здійсните ви кроки
І виберете ту, лише одну,
Що поведе вперед по вашій долі.
То ж вибирайте сонячну, ясну,
Дорогу світлу у квітковім полі,
Яка до щастя завжди приведе,
З якої видно горизонти й далі,
На ній ви не оступитесь ніде,
А проживете чесно й без печалі.

Дякуємо педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Переглядів: 55 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0