Головна » 2018 » Червень » 26 » ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР – СВЯТО ЮНОСТІ
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР – СВЯТО ЮНОСТІ

23 червня в Андріяшівській школі відбувся випускний вечір, присвячений врученню атестатів про повну загальну середню освіту випускникам 2018 року. Тож п’ятеро наших дітей, закінчивши школу, вирушають в самостійне життя. Це: Євдокимов Валентин, Жук Віталій, Ярмак Ірина, Драч Владислав та Король Денис. Вже традиційно – шкільний випускний став загальносільським святом, тож у сільському Будинку Культури зібралося багато людей: учнів школи, вчителів, батьків, почесних гостей свята. Святково прикрашений зал, всі схвильовані.І ось на сцену виходять випускники. Іх не впізнати в елегантних костюмах, Іра – єдина дівчинка в класі –в чарівній сукні. Вони гарні і водночас підкреслено дорослі. Цей вечір – як відлік їх дорослого життя. На обличчях батьків - радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти виросли, що їм належить іти в широкий світ від батьківського порогу. А вечір продовжується. Звучать щирі слова привітання від класного керівника, батьків, молодших друзів. Наших випускників привітали почесні гості свята: сільський голова – Інна Сергіївна Дибчинська та керівник СФГ «Урожай» Михайло Іванович Шевченко. Лунають пісні, танці. Випускники дякують вчителям, працівникам школи, батькам. Директор школи – Віталій Степанович Позняк вручив випускникам атестати про отримання повної загальної середньої освіти. Дорогі наші діти, наші випускники! У доросле життя вам простелені стежки – дороги, І літа неслухняні у вирій летять і летять. Всі ви виросли вже і не буде у вас більше змоги Повернутись в дитинство, повернутись роками назад. Пам`ятайте свою школу, своїх вчителів, своїх друзів. Творіть свою долю самі, будьте цілеспрямованими і наполегливими. Залишайтесь такими ж щирими і відкритими, як ви є. Сміливо йдіть, дорослі наші друзі у життєві шляхи від шкільного порогу. Нехай Вас обминають біди й тривоги, Для Вас відкриті всі путі-дороги!

Переглядів: 120 | Додав: and-admin | Рейтинг: 5.0/1