Головна » 2018 » Травень » 29 » ВИПУСКНИЙ БАЛ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ
ВИПУСКНИЙ БАЛ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

Дитинство і юність… Це найкраща пора в житті людини, і проходить вона в школі. Дитинство захоплює дружбою, мріями.

Але все має свій початок і кінець. Четвертий клас проводить невловиму межу між дитинством і юністю, яка слідує за ним. Наші діти подорослішали, зміцніли морально та фізично, закінчили першу ступінь навчання та готові йти далі нелегкою дорогою шкільної науки.

Позаду дитячі ігри, безкінечні уроки, галасливі перерви, ДПА. Попереду – незвідані далі. Тож на святі випускники склали подяку вчителям, батькам, всім, хто сіяв добре, мудре, світле в дитячі душі. Співали пісні, декламували вірші, розповідали гуморески, танцювали і прощалися з дитинством. За успішне закінчення початкової ланки вихованців нагородили медалями та дипломами випускника початкової ланки.

Прощавай, початкова школо! Здрастуй п`ятий клас!

Переглядів: 195 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0