Головна » 2020 » Липень » 28 » ВИПУСКНИЙ -2020
ВИПУСКНИЙ -2020

24 липня в Андріяшівському ліцеї відбулося свято вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020 року.
Випускний – завжди особливий. В цей день і радісно і сумно водночас. Радісно, бо для кожного випускника розпочинається власна стежечка в доросле життя, а сумно – бо діти виросли і у вересні не прийдуть до класу, як завжди, сьогодні закінчуються їх шкільні роки.
Цьогоріч стіни нашого ліцею залишають 11 випускників. Це – Кушніренко Леся, Макаренко Вікторія, Малиш Олександр, Мельник Олена, Овчаренко Станіслав, Отрошок Юлія, Параніч Наташа, Русіна Ілона, Сірко Каріна, Скрипченко Юлія, Хантіль Сюзанна.
Всі вони вже склали ЗНО, обрали навчальні заклади для опанування професією і сьогодні отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Русіна Ілона та Параніч Наташа, за особливі успіхи в навчанні, нагороджені Золотими медалями, діти, що приймали активну участь в позакласному житті закладу – Подяками, за особливі досягнення у вивченні окремих предметів – Грамотами.
Випускники сказали слова подяки вчителям та батькам, а їх, в свою чергу, привітали з отриманням свідоцтв: від імені батьків - В.В.Отрошок, класний керівник Н.М.Шевченко, Голова Андріяшівської сільської ради – І.С.Дибчинська, Начальник відділу освіти - Л.М.Євдокимова, Директор Андріяшівського ліцею – В.С.Позняк.

Зазвичай, випускний в Андріяшівці – це загальносільське свято, яке проводиться в сільському Будинку культури. Але, на жаль, цьогоріч, в зв`язку з карантином, ми обмежилися врученням свідоцтв випускникам на території навчального закладу, звісно, дотримуючись обов`язкових протиепідеміологічних заходів, дистанції та маскового режиму. Маємо надію, що всі з розумінням поставляться до таких обмежень.
Бажаємо випускникам 2020 року успішного та легкого шляху в доросле життя! Досягайте  успіху, отримуйте нагороди за старання, знайдіть свою дорогу. Любіть життя, не забувайте рідних, робіть по совісті. Будьте гідними і справедливими. Нехай щастить!

Переглядів: 29 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0