Головна » 2018 » Березень » 16 » "ВІНОК ШЕВЧЕНКОВІ СПЛІТАЄМО ІЗ ВІРШІВ"
"ВІНОК ШЕВЧЕНКОВІ СПЛІТАЄМО ІЗ ВІРШІВ"

В історії кожного народу, серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом для українського народу є Тарас Шевченко.Справедливо, що Великого Кобзаря вважають народним пророком. Адже не одне покоління українців формує свої світогляди на його творах.

В особливо пам’ятні Шевченківські дні (9-10 березня) в Андріяшівській школі був проведений конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Вінок Шевченкові сплітаємо із віршів». В конкурсі взяли участь учні 1-6 класів, які читали напам’ять вірші Кобзаря.

Перед членами журі стояло складне завдання, бо ж визначити кращих було дуже непросто. Серед учасників за віковими категоріями –1-3  та 4-6 кл. переможцями стали: Щербюк Аня, Тоцька  Настя, Ляхович Ліза, Ворона Катя, Христенко Аня, Кочерга Артем, Ситник Валя, Батіжевська Світланка, Беспальча Ангеліна.

Приємним сюрпризом для дітей став візит відомого художника Михайла Левченка, а також його художня виставка. Учениця 10 класу Сакал Яна підготувала та представила презентацію «Шевченко-художник». Завдяки чому діти повніше розкрили для себе не лише поетичний, а і художній талант Великого Кобзаря.

Доки зорі в небі сяють, доки люде будуть жить,

Доки квіти розцвітають – будеш сонцем нам світить.

Сіяв зерна правди й згоди, співом з сна будив нарід,

Слава велетню свободи, вічна слава з роду в рід!

Переглядів: 94 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0