MENU
Головна » 2021 » Квітень » 27 » ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ШАНА
08:03
ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ШАНА


    Є події, які не лише  неможливо, а й не потрібно забувати. До таких належить і Чорнобильська катастрофа. І хоч минуло вже тридцять п’ять років ми не маємо права викреслити з пам’яті трагедію, що сталася в українському Поліссі в ніч на 26 квітня 1986 року. Вона показала, що наш цивілізований світ залежить від рівня компетентності, відповідальності кожного. А ще,  що  всі ми взаємозалежні один від одного. 
    Не слід забувати,  що якби не подвиг простих людей, які, ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко було б навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й для всього світу. 
    Отож сьогодні, 26 квітня 2021 року, для ліцеїстів бібліотекар Тетяна Рябенька організувала виставку «Чорнобиль – горе України, її незагоєна рана». Діти переглянули матеріали тогочасних газет, фото, що допомогли відчути трагізм подій.
    Крім того, першокласники мали змогу взяти участь у годині спілкування «Герої Чорнобиля». У програмі заходу школярам запропонували перегляд та обговорення відео «Книга-мандрівка. Україна. Чорнобиль» (класовод Ольга Озмитель); розповідь про перших ліквідаторів (бібліотекар Тетяна Рябенька) та усний журнал «Пам’яті земляків-ліквідаторів» (вихователь Тетяна Молчанова). 
    Сподіваємось, що спілкування залишило слід у душах і серцях молодших школярів. Вони зрозуміли, що герої, які жертвували собою в ім’я Батьківщини, в ім’я людей та прийдешніх поколінь, заслуговують на нашу вдячність, повагу  й пам’ять. А ще людство має винести уроки Чорнобиля, щоб подібна  трагедія ніколи більше не повторилась.
                              Анна Подольська, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 15 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar