Головна » 2020 » Січень » 16 » ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА

Перед зимовими канікулами в Андріяшівському ліцеї відбулися вибори учнівського Президента. В них приймали участь учні 5-11 класів, які обирали найкращого з 6 зареєстрованих кандидатів. Згідно Статуту учнівського самоврядування «Світанок» Андріяшівського ліцею – кожен кандидат на пост Президента мав два тижні для реєстрації та складання своєї програми та ще два- для проведення передвиборчої агітації. Виборча комісія, яку складали члени Ради Старшокласників: Яцишен Ярослав, Ясичева Даша, Русіна Ілона та Отрошок Юля, слідкували за дотриманням Статуту та проведенням чесних виборів. Перемогу у виборах на пост Президента Андріяшівського ліцею здобула учениця 9 класу – Шульженко Софія. Тож, 13 січня в нашому закладі відбулась інавгурація новообраного Президента. Традиційно, на Статуті ліцею, Софія склала Присягу на вірність нашому навчальному закладу. Пообіцяла особистим прикладом заохочувати дітей до навчання, здобутті нових перемог в науковій та позакласній діяльності, справедливо відстоювати інтереси учнів та втілювати в життя свою передвиборчу програму. Ми дякуємо нашому екс-Президенту, учениці 11 класу Наташі Параніч за її плідну активну роботу, за відданість та щирість, за досягнення протягом років перебування її на посаді Президента. Бажаємо успіху в подальшому навчанні! Вітаємо Софійку з перемогою та бажаємо наснаги втілити все задумане!

Переглядів: 80 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0