Головна » 2021 » Квітень » 15 » УВАГА!
УВАГА!

Шановні учні! В нашому ліцеї буде проводитись  спортивно-масовий онлайн-захід  «Рухова активність»
У заході мають можливість брати участь дівчата та юнаки закладу  (кількість учасників не обмежена) за віковими категоріями:
 учні 5-8 класів; учні 9-11 класів;
 Програма заходу.
1.Коротко презентуй себе (наприклад – Я Христина Шевченко, учениця 6 класу) .
2.Учасники презентують рухову дію, яка передбачає комплекс декількох вправ: вправи на гнучкість,  вправи на спритність та координацію, вправи на силу (наприклад: згинання-розгинання рук в упорах, висах, присідання на одній нозі, піднімання тулуба (ніг) з різних вихідних положень, піднімання ніг у висі або в упорі), Акробатичні вправи. Вправи на перекладині. Вправи зі скакалкою, гантелями, м`ячем (жонглювання футбольним, баскетбольним, ведення, передачі)
Визначення та нагородження переможців.
У кожній віковій групі серед дівчат та юнаків буде визначено найкращі відеоматеріали. Береться  до уваги наявність зазначених фізичних якостей у презентації  та оригінальність виконання.
Відео про проведення заходу надсилаються на електронну адресу:  аndriachivka@ukr.net
Вимоги до відео:  тривалість до 1 хвилини, горизонтальна орієнтація кадру та зйомка

Переглядів: 10 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0