Головна » 2020 » Березень » 6 » ТРЕТЄ БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПИСЬМЕННИКА
ТРЕТЄ БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПИСЬМЕННИКА

Письменник – розумна і освічена людина. Переповнений ідеями, він сідає за написання книги, на сторінках якої розповідає  цікаві історії.

Третього березня  в Андріяшівському ліцеї бібліотекар Рябенька_Т.М.

підготувала годину спілкування «Письменники рідного краю», присвячену Дню письменника.  Учні 6-7 класів здійснили заочну подорож по літературній Сумщині та ознайомилися з творчістю письменників-земляків.

Учні 7 класу разом з вчителем української мови та літератури Мартиновською Л.В. продекламували та розіграли в ролях  уривки з творів письменників рідного краю: Г. Єлишевича, Остапа Вишні,

Олександра Олеся, Дмитра Білоуса, Олексія Столбіна, Т. Лісненко та інших.

На захід також завітали майстри українського слова:

Пелепей Тетяна Іванівна,  вчитель зарубіжної літератури та

Мельник Олена, учениця 11 класу, які зачитали  власні поезії та поділилися планами на майбутнє.

Година спілкування збагатила здобувачів освіти новою інформацією  про життєвий і творчий шлях видатних письменників Сумщини.

Переглядів: 56 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0