Головна » 2019 » Квітень » 26 » ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя, вироблення в дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій з 22 по 26 квітня  в Андріяшівському ліцеї проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Відповідно до тематики Тижня були проведені заходи:

• бесіди «Убезпеч своє життя»;

перегляд та обговорення відеоматеріалів про поведінку в надзвичайних ситуаціях;

рольові ігри: «Ми пішоходи», «Вогонь – друг, вогонь – ворог»

• конкурс пам'яток;
  • написання диктантів: «Пожежа в лісі», «Безпечна поведінка на воді»;
  • перегляд відеофільму «Я у безпеці на дорозі» (5-7 класи);
  • конкурс вірша про безпеку життя;
  • малюнок на асфальті «Життя в безпеці»;
  • практичне заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги;
  • тестування учнів на тему «Чи знаєш ти?»;

24 квітня в ліцеї проводився День цивільного захисту. Діти та вчителі відпрацьовували дії за сигналом оповіщення «Аварійна тривога», евакуювалися з приміщення ліцею, провели практичні завдання щодо навчання правил користування засобами індивідуального захисту та надання першої долікарської допомоги постраждалому. В рятувально-спортивній естафеті між учнями 8 та 9 класів переможцями стала команда учнів 8 класу.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.

Переглядів: 207 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0