Головна » 2019 » Лютий » 28 » ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ
ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Уже традиційно в останній тиждень лютого в нашому навчальному закладі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, приурочений Міжнародному дню рідної мови, який всі українці світу відзначають 21 лютого.

Учителі української мови та літератури упродовж тижня організували проведення ряду заходів. Учні 5-11 класів створили «Дерево мудрості», 5-7 класів - виставку малюнків: «Мій улюблений літературний герой». Серед учнів 9 класу проведено конкурс на кращого знавця життя Т. Шевченка. Усі охочі мали змогу протягом тижня ознайомитися з викладкою книжок «Нове життя нового прагне слова. Крім того, учні  10 класу підготували презентації про життя і творчість Лесі Українки,  учні 7-8 класів - виховну  годину до дня народження Лесі Українки «Безсмертна у віках, в душі народу. Ти довго-довго, Лесю, будеш жити», учні 6 класу – годину  спілкування  «Слово до слова – зложиться мова», 5 класу - виховну годину, «Тарас Григорович Шевченко - безсмертний Кобзар українського народу».

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Переглядів: 237 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0