Головна » 2020 » Лютий » 4 » ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ
ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Для багатьох загальноосвітніх навчальних закладів проведення математичних тижнів раз на рік уже є традицією.

Метою таких тижнів є формування пізнавального інтересу учнів до вивчення математики, розкриття краси математичних понять, поглиблення здобутих на уроках знань, сприяння створенню атмосфери взаємоповаги між учнями та вчителями.

27 січня в нашому ліцеї розпочався тиждень математики, який, згідно з планом, охопив усі класи.

Учні 1- 4 класів взяли активну участь у виставці аплікацій та об’ємних виробів із геометричних фігур, яка мала назву «Цей дивовижний світ геометрії». Не залишилися осторонь і гуртківці «Бібліотечної справи» які підготували власну виставку розфарбовок з прикладами «Математичний калейдоскоп».

Старшокласники переглянули документальний фільм «Михайло Остроградський». Учні 5-11 класів змагалися між собою у виставці-конкурсі «Кращий робочий зошит з математики». В 5 класі був проведений незвичайний урок – «Подорож країною математики».

Аби продемонструвати свої математичні здібності учні 6 класу провели гру «Додатні та від’ємні числа. Модуль та порівняння чисел».

Перевірити свої знання під час інтелектуальної гри «Найрозумніший математик» мали змогу учні 9 класу, в той час як 8 клас влаштував справжній математичний турнір.

Можливість дізнатися невідомі факти про таку складну науку, як геометрія, отримали учні 7 класу під час перегляду фільму «Цікава геометрія».

Варто згадати, що протягом всього тижня на уроках математики серед учнів середньої та старшої ланок були впроваджені математичні десятихвилинки, де дітям розповідали цікаві факти з життя відомих математиків.

Проведення тижня математики дозволило внести цікаві заходи та інноваційні технології до навчального процесу, розширити світогляд учнів, вдосконалити їх організаційні якості, розвинути творчі здібності, самостійність, естетичний смак. Після проведення предметних тижнів в школярів активізується пізнавальна діяльність, зростає інтерес до вивчення предметів!

Переглядів: 84 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0