Головна » 2019 » Квітень » 15 » ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ
ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

В понеділок 8 квітня в нашій школі розпочався Тиждень фізики та інформатики. Проведення такого тижня є невід’ємною частиною навчально-виховної роботи в школі, адже учні мають змогу поглибити свої знання, розширити світогляд, розвинути логічне та творче мислення.

Традиційно, тематичний тиждень розпочався з оголошення про відкриття на шкільній лінійці. Цього ж дня учні 2-4 класів взяли участь у конкурсі малюнків «Мій комп’ютер усміхається».

9 квітня серед учнів 7-9 класів проводився фестиваль проектів з фізики. 10-11 класи переглянули фільм «Гагарін. Перший в космосі», який був заснований на реальних подіях. Другий день тижня фізики та інформатики завершив конкурс презентацій «Інформатика в нашому житті» участь у якому взяли учні 6 класу.

10 квітня 5 клас демонстрував свої знання з інформатики в інтелектуально-розважальній грі «Інформатичний калейдоскоп». А похвалитися своїми знаннями з фізики мали змогу учні 8 класу в КВК «Зустріч любителів фізики». 9 клас розширював свої знання про світ, який нас оточує за переглядом відеоролика «Цікаві досліди з фізики».

Переконатися в важливості такого предмету, як фізика змогли учні 7 класу 11 квітня, переглянувши кінофільм «Життя без фізики – неможливе».  Також, традиційно, відбувся конкурс любителів фізики імені Петра Федоряки - прихильника цієї науки і випускника нашої школи, який, нажаль, трагічно загинув захищаючи незалежність нашої країни.

12 квітня у всесвітній День космонавтики з учнями 9 класу був проведений виховний захід  на якому розповіли про те, який шлях пройшло людство, аби 12 квітня 1961 року людина вперше полетіла в космос, також згадали видатних космонавтів, зокрема  і українських.

Проведення Тижня фізики та інформатики дозволило внести цікаві заходи та інноваційні технології до навчального процесу, розширити світогляд учнів, вдосконалити їх організаційні якості, розвинути творчі здібності, самостійність. Після проведення предметних тижнів в школярів активізується пізнавальна діяльність, зростає інтерес до вивчення предметів.

Переглядів: 181 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0