Головна » 2017 » Листопад » 19 » ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ
ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Вже традиційним стало проведення тижня фізики та інформатики в нашій школі, мета  якого наголосити про важливість вивчення цих предметів, навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість та вміння застосовувати набуті знання на практиці. Цього року тиждень розпочався 13 листопада, про що й було оголошено на лінійці.

Протягом тижня учні 2-11 класів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «БЕБРАС‑2017», також відбувся фестиваль проектів з фізики, де були представлені роботи учнів 7-9 класів.

Учні 8 класу були учасниками фізичного КВК «Фізика навколо нас».  У процесі проведення і підготовки КВК школярі продемонстрували уміння творчо мислити, розширили і поглибили знання, отримані на уроках фізики, показали їх широке застосування у житті.

Учні 5 класу взяли активну участь в інтелектуально-розважальній грі «Інформатичний калейдоскоп», де також показали вміння застосовувати набуті знання з інформатики в нестандартних ситуаціях.

За переглядом відеоролика «Цікаві досліди з фізики» з користю провели час учні 9 класу. Семикласникам було запропоновано перегляд фільму «Життя без фізики -  неможливо», після якого учні переконалися в тому, що все що оточує нас підпорядковується законам фізики. Для учнів 6 класу був проведений конкурс малюнків у графічному редакторі  «Інформатика в нашому житті».

Тиждень завершився показом кінофільму «Гагарін. Перший в космосі». Школярі повністю поринули в атмосферу того часу, коли людина от-от вперше відвідає космічний простір, дізналися через які випробування проходять космонавти і, разом з героями фільму відчули важливість першого польоту людини в космос.

Учні прожили цей тиждень дуже активно, цікаво та з величезним творчим ентузіазмом. Це було захоплююче та викликало масу позитивних емоцій!

Переглядів: 102 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0