Головна » 2019 » Квітень » 22 » ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ
ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ

Пробудження весни викликає позитивні емоції, які сприяють піднесеному настрою і бажанню більше дізнатися про оточуючий світ природи. Тож і підготовка до тижня біології та екології проходила з натхненням.

Тиждень проходив з 15 по 19 квітня. Розпочався з представлення плану на лінійці.

У вівторок учні 7 класу разом з учителем біології Антоненко Т.В. провели виховний захід «Зустріч птахів за слов’янськими звичаями». В ході якого  познайомили присутніх гостей-четвертокласників з народним календарем і звичаями пов’язаними з хліборобськими традиціями, прикметами і легендами про птахів, відгадували загадки. За допомогою випечених «жайворонків» закликали весну. Учні представили шпаківні зроблені власноруч. Послухали голоси птахів України.

Бібліотекар підготувала виставку літератури на природоохоронну тему і  ознайомила з нею  учнів.

Середа. «З природою живи у дружбі, то й буде вона тобі на службі». Відбувся дивосвіт екологічних проектів, які представили учні 9 -11 класів, в них  висвітлили проблеми України і світу у збереженні довкілля, сортуванні та переробці сміття. А також висвітлили побажання що до озеленення села та облаштування смітників.

У конференції «Домашні улюбленці» учні 2-4 класів з захопленням презентували малюнки, цікаві розповіді про улюблених  котиків, рибок, хомячків, білочок, попугаїв.  А також переглянули відео «20 цікавих  фактів про котів» та презентацію «Найпоширеніші породи собак».

Четвер. «Гравець думає, бо його душа розбуджена».

В 6 класі пройшла весела, пізнавальна « Хвостата  вікторина». Перемогла  команда «Біологи».

Цікавою і захоплюючою була інтелектуальна гра «Слабка ланка» у 8 класі. Дівчата добре підготовлені в питаннях з біології, та все ж за чотири тури кількість учасників поступово зменшувалась. У цьому змаганні переможець один – Спориш Катя.

Учні 9 класу провели присвячену Дню лісу «Горіхово-яблучну» вікторину. Змагались три команди: «Кульбаба», «Калина», «Роса». Перемогла команда «Роса».

В цей же день  учні 2- 10 взяли участь у щорічному міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок весняний». Чекаємо срібних та золотих сертифікатів!

П’ятниця. «Не рви, не знищуй, не руйнуй – це заповідь для тебе. Красу планети не зіпсуй: вона ж тобі як мати»

Конкурс газет на екологічну  тематику серед учнів 7-11 класів завершив  тиждень біології та екології.

Переглядів: 144 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0