Головна » 2018 » Квітень » 23 » ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ ( 16.04 - 20.04.2018 року)
ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ ( 16.04 - 20.04.2018 року)

Понеділок. «Знання складаються із дрібних крихт щоденного досвіду»
1. Відкриття тижня.
Вівторок. «Основа знань – старанність і праця»
1. Дивосвіт учнівських проектів. 6-9 класи
2. Екскурсія за маршрутом екологічної стежини «Смарагди біля Сули». 6 клас.
Середа. «З природою живи у дружбі, то й буде вона тобі на службі»
День Довкілля 18 квітня
1.Виставка ескізів одягу ”Лінія природи”. 7- 11кл.
2. Виставка літератури на природоохоронну тему (шкільна бібліотека)
Четвер. «Гравець думає, бо його душа розбуджена»
1. Вікторина «Біологічні омоніми» 8 клас
2. Акція. Озеленення території школи. (учні 10 кл.)
3. Конкурс малюнка „Збережемо первоцвіти”
П’ятниця. «Не рви, не знищуй, не руйнуй – це заповідь для тебе. Красу планети не зіпсуй: вона ж тобі як мати»
Виступ агітбригади: «Земля промовляє, як їй нелегко живеться». 9 клас
« Знання складаються із дрібних крихт щоденного досвіду». З таких слів розпочався тиждень біології в нашій школі. На лінійці вчитель Антоненко Тамара Володимирівна ознайомила учнів із планом проведення тижня.

У вівторок учні 6 класу здійснили екскурсію за маршрутом екологічної стежини «Смарагди біля Сули». Під час подорожі діти пройшли територією Андріяшівсько-Гудимівського заказника, де побачили сліди діяльності бобра – повалені верби з обточеними стовбурами.

Зробили перепочинок під спеціально обладнаним наметом, обмінялись думками, враженнями від побаченого і почутого. Потім стежка повела до годівнички для диких звірів:свиней, козуль, лосів.

Цікаво було поглянути на розпускання рясту, вдихнути пахощі весняного лісу, адже бджоли-трудівниці вже дружно збирали пилок і нектар із квітів.
Заглиблюючись далі в ліс слухали шурхіт торішнього листя під ногами, а згодом побачили три великі мурашники.
Тут теж кипіла робота: всі лісові мурахи працювали над розширенням житла. Хлопці завчасно підготували кілки і перекладини для того, щоб огородити комашину територію, прихопивши з собою і робочий інвентар. Закипіла робота, але на цей раз уже вправними були учні шестикласники: Кучерявий Ігор, Шевченко Едик, Скрипка Валерій.

Закінчивши справу втомлені, але задоволені, сповнені враженнями учні повернулися до школи.
В приміщенні школи розмістили учнівські проекти, в яких учні висвітлили найрізноманітнішу цікаву біологічну інформацію.
Наступного дня бібліотекар підготувала виставку літератури «З природою живи у дружбі, то й буде вона тобі на службі» на природоохоронну тему і ознайомила з нею учнів.

19.04. «Гравець думає, бо його душа розбуджена» під таким девізом в четвер пройшла вікторина «Біологічні омоніми». Вона сприяла розвитку пізнавальної активності учнів, стимулювала творчі процеси їхньої діяльності. Вікторина створила атмосферу здорового змагання між школярами восьмикласниками. Перемогу здобула команда дівчат «Бджілки» . Учні мобілізували всі свої знання по різних темах біології, в одночас поєднавши з країнською мовою .

У п’ятницю школярі мали можливість побачити і почути виступ екологічної агітбригади «Юні екологи» на тему: «Земля промовляє, як їй нелегко живеться». Екологи на переконливих фактах довели, що люди залишають на Землі багато ран: засмічені ріки і моря, поріділі ліси, сплюндровані цезієм та хімічними рчовинами грунти, насичене отруйними парами повітря. Продекламували прекрасні вірші на захист природи Ліни Костенко. На фоні музики з циклу «Пори року» П. Чайковського «Весна», прочитали поезію П. Тичини «Що місяцю зіроньки кажуть ясненькі?» вважаючи, що вірш міг би стати маніфестом усіх екологів світу і тоді б людське ставлення до природи стало б дбайливішим.

До Дня Довкілля учні 11 та 10 класу провели акцію з озеленнення пришкільної території. Старшокласники заготовили і висадили 20 кущиків бузку.

Учні молодших класів взяли активну участь у конкурсі малюнка „Збережемо первоцвіти”, найактивнішими стали другокласники.

Переглядів: 57 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0