Головна » 2018 » Листопад » 20 » ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 12 по 16 листопада в Андріяшівській школі проходив тиждень «Безпека дорожнього руху – це життя». Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні». Учителем основ здоров’я Ясир Л.О. проведено вікторину «Дорожня грамота» з учнями 5-6 класів. В конкурсі малюнків на тему «Твій друг – безпечний рух» серед учнів 1-4 класів стали переможцями: 1 місце – Покотило О. (3 клас); 2 місце – Мєшков Д. (3 клас), Ясир П. (3 клас); 3 місце – Трофименко А. (3 клас), Пишна В. (3 клас), Ошурко О.(4клас). Діти початкових класів переглянули мультики «Тітоньки Сови. Безпека на дорогах», здійснили заочну подорож «У гості до Світлофора Моргайка». З учнями 5-11 класів проведені бесіди «Пам’ятаємо правила дорожнього руху», «Безпека дорожнього руху». В конкурсі плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя» серед учнів 7-11 класів стали переможцями: 1 місце – учні 11 класу,       2 місце – учні 9 класу.

Переглядів: 157 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0