Головна » 2018 » Березень » 26 » СВЯТО ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ
СВЯТО ЗУСТРІЧІ ПТАХІВ

Всесвітній день водних ресурсів відзначався 22 березня. З метою популяризації екологічних знань, під керівництвом  учителя  біології  Антоненко Т. В., відбувся конкурс на кращу казку про колообіг води в природі. Активну участь взяли  учні 7 класу. Перемогу здобула Спориш Катерина  за твір «Казка про Краплинку».

На Україні  пернатих поважали з давніх-давен, і з настанням весни народ вшановував повернення перелітних птахів додому. За народними  повір'ями птахи були провісниками весни, і навіть в той час люди не могли не помічати  користь, яку ті їм приносили.

Саме тому 23 березня в Андріяшівській ЗОШ І-ІІІ ступенів під керівництвом вчителя  біології  Антоненко Т.В. провели Свято зустрічі птахів, під час якого учні дізналися про його історію виникнення, про користь, що приносять пернаті; діти з цікавістю  слухали голоси птахів, прочитали про них вірші, відгадали загадки, провели конкурс «Віриш – не віриш», гру «Пророцтва оракула», конкурс знавців прислів’їв та приказок про птахів.

Підсумком свята став огляд-конкурс на кращу шпаківню.

Переглядів: 83 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0