Головна » 2018 » Березень » 10 » СВЯТО ЖІНКИ І КРАСИ.
СВЯТО ЖІНКИ І КРАСИ.

Нещодавно в Андріяшівському сільському Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. В заході приймали участь учні Андріяшівської ЗОШ, учні музичної школи, учасники художньої самодіяльності.

Глядачів радували своїми виступами школярі: Ясичева Даша, Геращенко Каріна, Шульженко Софія, Ясичев Володимир, хореографічний колектив «Весна», дитячий вокальний ансамбль «Веселка». Свій чудовий вірш подарувала  місцева поетеса Пелепей Тетяна, пісні -вокалісти : Мельник Людмила, Шолудько Михайло, Діхнич Людмила, Шолудько Владислав, Оникієнко Олена, Романко Людмила, Строченко Галина, Чигрин Світлана, Олійник Віра, вокальний ансамбль «Калинонька».

Справжньою окрасою концерту став виступ ВІА «Океан» у складі: Шульженко Софії (клавіші), Шолудька Ігоря (ударні), Майфета Віті (гітара-соло), Шолудька Романа (бас-гітара), Геращенко Каріни (вокал).

Завершився концерт загальною піснею всіх учасників та привітанням директора БК і словами подяки сільському голові Дибчинській І.С., меценатам та благодійникам за допомогу в розвитку культури села.

Переглядів: 125 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0