Головна » 2018 » Грудень » 14 » СВЯТО В ПЕРШОМУ КЛАСІ
СВЯТО В ПЕРШОМУ КЛАСІ

Кожен місяць, кожну пору,

На землі нове вбрання.

Й ми самі, не те, що вчора, -

Дітвора зроста щодня.

Глянь навколо оком пильним

І побачиш зміни ці.

Ось повільно, неухильно

Йдуть по черзі місяці.

Так, лине час і на зміну одній порі року приходить інша. Кожна пора року чудова і людям до вподоби. Ось і пролинули останні дні осені. Тож учні першого класу попрощалися із загадковою, щоразу неповторною у своїй красі – осінню.

Дітлахи востаннє продемонстрували красу осені в віршиках, піснях, сценках. Цікавою відбулася зустріч з грибочками на лісовій галявині. Про високі врожаї на городі школярики проспівали в українській народній пісні «Ходить гарбуз на городі». А дитячий ляльковий театр нагадав про великі запаси на зиму картоплі, демонструючи казочку «Ріпка». Інструментальний ансамбль «Перлинки» провів у далеку дорогу золотокосу осінь. А таночок «Осінь», який виконали дівчатка нагадав глядачам про чарівність і неповторність цієї пори року. А закінчилось свято, частуванням уважних глядачів,  запашним українським короваєм.

Переглядів: 155 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0