Головна » 2020 » Лютий » 28 » СВЯТО МАСЛЯНОЇ
СВЯТО МАСЛЯНОЇ

Сьогодні в Андріяшівському ліцеї відбувся ярмарок, присвячений Масляній. Традиційно, учні 1-4 класів були покупцями, а 5-11 – готували різноманітні смаколики і продавали їх всім бажаючим. Чого тільки не було на імпровізованих прилавках: блинчики, деруни, вареники з різноманітними начинками, налисники, цукерки, піца, приріжки, торти на всі смаки, пироги, трубочки і безліч всього! Педагогічний колектив теж не залишився осторонь: Директор – В.С.Позняк продавав дерев’яні стільчики, виготовлені власноруч, Сидор Л.В. - смачнющу піцу, Шевченко Н.М. приготувала вафельні трубочки, Довбенко В.І. – блинчики з згущеним молоком, Пилипенко Г.В. – піцу, пиріжки, Мартиновська Л.В. – тістечка «Вишенька», «Рафаелло». Діти з апетитом з’їли смаколики, куплені на ярмаркові, а виручені кошти планується витратити на благодійність.

Переглядів: 65 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0