Головна » 2018 » Листопад » 29 » СВЯТО КНИГИ
СВЯТО КНИГИ

«Книги – морська глибина:

Хто в них пірне аж до дна,

Той  хоч і труду мав досить,

Дивнії перла виносить».

Іван Франко

Книга з давніх- давен була у великій пошані. Це цілюще джерело мудрості, з якої ми черпаємо знання. Кожна книга по – різному допомагає людині: одна навчає, друга – розважає,третя стає вірним помічником. В одних книгах можна прочитати про минуле, а в інших – про майбутнє. Скільки в людей потреб, стільки різних книг.

Учні 2 класу запросили молодших школярів  на свято книги. Діти ознайомилися з історією  виникнення книги,  книжковим багатством, цінністю та різноманітністю сучасних книг. Другокласники  у віршах та піснях висловили слова вдячності Вельмишановній Книзі. Учні 4 класу розповіли про недбайливе ставлення деяких учнів до підручників, а  шестикласники -   про книжкову лікарню. Бібліотекар школи ознайомила з  виставкою книг  та наголосила, що треба багато читати, щоб бути розумними. Вона розповіла про різноманіття словників, довідників, дитячих книг. Королева Книга закликала дітей багато читати та дбайливо ставитись до книг.

Переглядів: 38 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0