Головна » 2020 » Січень » 3 » СВЯТО КАЗКИ
СВЯТО КАЗКИ

Заглядає в шибку казка сивими очима,

Материнська добра ласка в неї за плечима.

В.Симоненко

«Казка – це золоте намисто, яке впало на морське дно» - кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які зберігають в пам’яті безліч казок, пісень та прислів’їв. Тож, щоб зберегти ці перли, учні 2 класу запросили діток 1-4 класів, учителів, батьків, бабусь поринути в царство казочок.

Учні класу майстерно перевтілювалися в героїв своїх улюблених творів, поринули в атмосферу свята і отримали масу позитивних емоцій. Казка завітала в гості тоді, коли школярі справилися з випробуваннями. Потрібно було відгадати, з якої казки речі з’являлися в залі із чарівної скриньки. А пані Казка з Казкарем та Чарівною Феєю запросили на святкову сцену – Червону Шапочку, Семеро гномів, Кота в Чоботях, Буратіно та Мальвіну, Попелюшку, Принцесу, де  чарівний камін засяяв чудесними вогниками і  зігрівав всіх присутніх.

Баба Яга з Котом витівали свої чудасії та зачитали телеграми, думаючи, що діти не знають сюжетів казок. А приніс телеграми Листоноша Пєчкін.  Але глядачі вкотре здолали перешкоди і на сцені з’явилися Мальвіна і Казкарка з піснею «Мамо, ти мене до казки запроси!» Чарівні гноми з казковими персонажами повідали пісню «Семеро гномів». Неперевершеною була гра акторів з казки «Коза Дереза». Цікаві декорації, маски не залишили  байдужими нікого. Справжні герої цієї казки довели, що вірні друзі допоможуть і в радості, і вгорі.

Пані Казка з Чарівною Феєю та Білосніжкою виконали пісню «Казки мої улюблені». Персонажі казок доторкнулися до струн серця кожного глядача своєю грою на музичних інструментах.

На завершення свята казкові герої затанцювали ніжний таночок «Малесенькі долоньки» та подарували радість, віру в добро та чудові повітряні поцілуночки. Посмакували глядачі і запашним короваєм.

Читайте і слухайте казки, вивчайте їх, переказуйте і вчіться, як треба по правді в світі жити!

Переглядів: 85 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0