Головна » 2018 » Грудень » 5 » СВІТ ПРОФЕСІЙ.
СВІТ ПРОФЕСІЙ.

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Учні 9 класу підготували та провели відкриту виховну годину на тему «СВІТ ПРОФЕСІЙ». Діти підняли важливі питання, наприклад – як правильно обрати професію, що потрібно враховувати, як визначити, яка професія підходить саме для тебе, які професії нині затребувані на ринку праці. До заходу долучилися учні 8, 10,11 класів. Ми маємо надію, що нова інформація допоможе учням – майбутнім абітурієнтам правильно вибрати професійний шлях.

Переглядів: 36 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0