Головна » 2020 » Листопад » 30 » СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА
СВІТ БЕЗ НАСИЛЬСТВА

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться щорічна акція «16 днів без насильства». Метою проведення акції, в тому числі в навчальних закладах, є привернення уваги до проблеми подолання насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми.

Початок акції в Андріяшівському ліцеї ознаменувався проведенням практичногозаняття з учнями 5-го класу «Світ без насильства». Разом з практичним психологом діти  з’ясовували, що входить в поняття «насильство», які є його види, на конкретних прикладах роздаткового матеріалу намагались визначити, з якими проявами насильства може стикатися дитина в повсякденному житті.

Наприкінці заняття учні були ознайомлені з телефонами Національної дитячої гарячої лінії, за якими можна звертатись у випадку вчинення насильства.

Акція продовжується, тож в ліцеї продовжуватимуться профілактичні заходи щодо подолання цього ганебного явища суспільства.

Переглядів: 14 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0