Головна » 2017 » Грудень » 19 » СТОРІНКАМИ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ
СТОРІНКАМИ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Із  11 по 15 грудня пройшли Дні світової літератури, які відкрили  на шкільній лінійці Література та Королева  книг, що  запросили школярів стати активними учасниками заходів тижня.

Для учнів 8-9 класів цікавими були  вікторини «Література античності», «Література Просвітництва, романтизму»,  які  визначили переможців : Русіну Ілону (9 клас) та Кобилянського Руслана (8 клас).

Шестикласники взяли участь у інтелектуальній грі «Кроки», у якій змагалися дві команди , – «Мрійники» та «Фантазери». Перемогу здобули «Фантазери».

Приємно вразили і юні художники та автори літературних кросвордів: Кобилянський Руслан, Ярмак Ірина, Ярмак Дарія, Завгородня Яна, Бутко Анна, Іванченко Наталія, Самара Костянтин, Безпалько Артем,

Ситник Валентина, Вельможна Олександра.

Тож хочеться побажати школярам нових,  цікавих зустрічей  із неповторними , дивовижними  героями світової літератури.

Переглядів: 99 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0