Головна » 2020 » Лютий » 4 » СТЕЖКАМИ ПРИГОД ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКА
СТЕЖКАМИ ПРИГОД ВСЕВОЛОДА НЕСТАЙКА

Його світ - тонкий візерунок дитячої казки, сплетений із тисячі чарівних образів і найдивовижніших створінь. Його світ – ніби золотаве мереживо сяйва кожного з нових поколінь. Здається, він говорить тими самими словами і малює тими самими пензлями, що й сотні інших письменників і казкарів, але чомусь його творів не можна випустити з рук не дочитавши до кінця.

30 січня в Андріяшівському ліцеї пройшов відкритий бібліотечний урок, де учні та вчителі зібралися вшанувати пам’ять письменника, класика української дитячої літератури, казкаря - Всеволода Зіновійовича Нестайка, якому цього року виповнилося б 90 років. Бібліотекар Рябенька Тетяна Миколаївна для учнів 5-6 класів здійснила літературну подорож життєвим та творчим шляхом талановитої людини.

Під час заходу учні та вчителі переглянули уривок з фільму «Тореадори з Васюківки» та ознайомилися з книжковою виставкою «Сонячна усмішка у творчості Всеволода Нестайка».

Переглядів: 59 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0