Головна » 2019 » Квітень » 23 » «СПІВУЧА ВЕСЕЛКА» ТА «ВІНОЧОК ДРУЖБИ»
«СПІВУЧА ВЕСЕЛКА» ТА «ВІНОЧОК ДРУЖБИ»

Сьогодні, 23 квітня в с. Андріяшівка відбулися вокальний та хореографічний конкурси «Співуча веселка» та «Віночок дружби». Участь В них взяли учні навчальних закладів Андріяшівської ОТГ. Виступи конкурсантів відбувалися за віковими категоріями та оцінювалися за відповідними критеріями компетентним журі у складі Литвиненко К.В., Ясир Ю.М, Тимощук Ю.Ю., Кваша В.А. Наші діти теж стали учасниками обох конкурсів, представивши свої вокальні та хореографічні номери. Так, вокалісти: Ясичева Даша у молодшій віковій категорії посіла почесне ІІІ місце, Геращенко Каріна в середній віковій категорії отримала - ІІ, а Шульженко Софія в цій же категорії виборола І. Трохименко Єлизавета в старшій віковій категорії в номінації «художнє виконання» зайняла почесне ІІ місце. Хореографічний колектив «Весна» у середній віковій категорії, представивши хореогафічну композицію «Плескач», виборов ІІ місце, а в старшій, виконавши «Поліську польку» – посів І місце. Ведучими заходу були учні 9 класу нашого ліцею – Бега Максим та Дудченко Анастасія. Ми щиро вітаємо учасників зі здобутками та бажаємо наснаги та нових перемог!

Переглядів: 161 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0