Головна » 2019 » Грудень » 3 » СИМВОЛИ І ТРАДИЦІЇ НАШОГО НАРОДУ

Біля ставу  - верба.

Це – моя Україна

Земля рідна моя.

Україна – наш рідний край, рідна земля , де ми народилися й живемо, неповторні куточки мальовничої природи з калиновими гаями та плакучими вербами над  водою. А також це наші звичаї і традиції.

Учні 3 класу запросили школярів початкових класів, вчителів,батьків на свято « Без верби і калини нема України». Діти розповідали цікаві легенди про вербу і калину, ці чудові Божі створіння , які дарує нам матінка – природа і які народ називає народними символами. Учні підготували цікаву інформацію про те , де ростуть верба та калина, що верба  - цілюще дерево, адже вона очищає воду й повітря, настій з вербової кори має лікувальні властивості. В давнину за допомогою лози визначали місцезнаходження джерел. Верба – позначка води на землі. З вербових гілок плетуть кошики, виготовляють музичні інструменти.

Калина – одвічний символ  України, що символізує безсмертя роду. Це також уособлення дому, батьків, усього рідного.  Діти розповідали вірші про калину, співали всім відомі пісні : « Ой у лузі червона калина», « При долині кущ калини».  Згадали про традиції  Вербної  неділі, прикрашання весільного короваю калиною та барвінком.  А також пригостили гостей свята запашним короваєм.

Ми пишаємося тим , що ми українці! Ми любимо свій рідний край , шануємо звичаї та традиції українського народу.

Переглядів: 100 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0