Головна » 2018 » Січень » 10 » ЩИРО ВДЯЧНІ!!!
ЩИРО ВДЯЧНІ!!!

Кожна дитина   чекає  на  Новий рік  справжнього  диваМріють про нього і люди, які, ставши дорослими, при кожній нагоді намагаються подарувати іншим щасливі моменти життя, а саме: посмішки на дитячих обличчях і  віру в справжнього Діда Мороза.

Подарували цей настрій учням  нашої школи  приватні підприємці : Коломієць В.М., Холод Г.В., Вонсович С.І.,   Кархнаух Л.В.,  депутат Роменської районної ради  Говенько Р.В., випускники 1987р – Панченко В.М., Литвиненко О.Л., колективи Андріяшівського хлібозаводу, Кононівського елеватора, Пирятинського  сирзаводу, магазинів «Продукти», «Фортуна», «Кооператор», «Ритуал». Завдяки таким небайдужим людям у дитячих серцях оселяється тепло, і, напевне, саме така життєва позиція є найкращим вихователем підростаючого покоління, бо, як відомо, найкращий приклад — власний приклад.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи  Андріяшівської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлюють щиру подяку спонсорам, зичать їм всіляких гараздів, міцного здоров’я, родинного щастя та достатку, професійних успіхів.

Переглядів: 96 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0