Головна » 2017 » Листопад » 20 » ЩЕДРИЙ ЛИСТОПАД
ЩЕДРИЙ ЛИСТОПАД

У листопаді у всьому світі проходить міжнародний день благодійності #GivingTuesday, або #ЩедрийВівторок — день, коли люди діляться добрими справами один з одним.

Благодійний фонд «Таблеточки» запросив  навчальні заклади України також не залишатися осторонь добрих справ та провести акцію #ЩедрийЛистопад, що допоможе фонду зібрати кошти на придбання ліків для онкохворих дітей.

Основне завдання акції — сформувати новий погляд учнів на благодійність і спробувати відчути на практиці, що це доступна, зрозуміла, захоплива та прозора діяльність з надання допомоги тим, хто її потребує, яка можлива без значних особистих затрат часу та коштів.

Підтримати акцію #ЩедрийЛистопад і дух добра у своєму навчальному закладі може кожен. Для цього і ми , учні Андріяшівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів , організували 16 листопада благодійну ярмарку смаколиків у школі, а зібрані кошти  у сумі    1000 грн передали    #наТаблеточки.

Щомісяця БФ «Таблеточки» закуповує для своїх підопічних онкохворих дітей медикаменти на суму понад 1 500 000 гривень.

Отож  педагогічний та учнівський колективи школи  потурбувалися  , щоб і в грудні у фонду була можливість забезпечити ліками онковідділення і дати можливість батькам подбати напередодні свят про подарунки для дітей, а не ліки. В цій справі кожен внесок має величезну силу і значення.

Хай листопад буде щедрим на добрі справи!

Переглядів: 128 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0