Головна » 2020 » Березень » 17 » ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ!
ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ДІТИ!

Усе, що варто знати про дистанційне навчання на карантині

В зв’язку із запровадженням карантину та згідно наказу по ліцею 12.03.2020 р. № 38-од  і рішенням педагогічної ради організувати освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання. Для належної організації навчання за дистанційною формою класними керівниками створено групи.

Щоб краще організувати навчання, вчителі використовують безліч платформ та YouTube-каналів для вивчення тих чи інших предметів. Наприклад, з 16 березня телеканал Київ транслюватиме в YouTube відеоуроки зі шкільної програми.

Відеоуроки виходитимуть щодня по буднях по три-чотири на день – о 9:30, 11:30 та 13:30. Тривалість – 30 хвилин. Усього в програмі трансляцій з 12-13 предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови.

Також у цьому допоможуть різні навчальні платформи. Зокрема:

· Студія онлайн-освіти для школярів – EdEra

· Гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО – iLearn

· Безкоштовна підготовка до ЗНО –  Be smart

· Онлайн-курси для школярів, студентів і дорослих – Prometheus

Для тих, хто добре володіє англійською мовою, є курси на сайтах: www.edx.org, www.udacity.comwww.canvas.net,  але деякі з них платні.

Також на YouTube є такий канал, як   Цікава наука, блог про математику, який веде Сергій Ткаченко. Усі вони українською мовою. Там цікаво і легко розповідається про фізику, хімію, біологію, українську мову та інші шкільні предмети. NEED/animation studio та Книга-мандрівка (просвітницькі канали) будуть цікавими для учнів молодших класів. Також у навчанні можуть допомогти практичні завдання для учнів 1-2 класів на сайті Освіта.ua, платформа для вивчення математики Matifik, а також завдання на Порталі вчителів початкових класів «Урок», Вчитель вчителю, учням та батькам та сайт з дитячої творчості Крокотак.

Переглядів: 56 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0