Головна » 2019 » Травень » 23 » ПРОЩАННЯ З БУКВАРИКОМ!
ПРОЩАННЯ З БУКВАРИКОМ!

Є святкових днів багато

На листках календаря

А між ними й наше свято

Вшанування Букваря!

Кажуть, що великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря – здавалося б, невеличкий , але дуже важливий крок у житті першокласників – освоєння Букваря. Відтепер першокласники вміють читати, писати і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі країною Знань!

З нагоди урочистості, у святковому класі зібралися батьки, вчителі, учні початкових класів. З великим захопленням маленькі школярики дякували Букварикові віршами, оспівували його значимість у піснях. Навіть танцювали таночок з Букварем. Чарівною була зустріч малечі  з казковими героями – Незнайком та Бабою Ягою. Казковою відбулася зустріч школяриків з Читаночкою, Рідною мовою, Математикою. Здивували маленькі артисти глядачів  грою на народних інструментах.

Панувала атмосфера урочистості, святковості. Адже в житті кожної людини найкращим і пам’ятнішим завжди залишається перший клас. І на згадку про наше свято, директор школи, Позняк Віталій Степанович, вручив дипломи «Випускник першого класу», які засвідчили, що діти вивчили 33 літери, від А до Я, і прочитали весь Букварик. А батьки пригостили своїх синочків і донечок смачними смаколиками. Хай Вам, любі діти,щастить, успіхів у навчанні!

Переглядів: 131 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0