MENU
Головна » 2018 » Травень » 29 » ПРОЛУНАВ ДЗВІНОК ОСТАННІЙ...
06:59
ПРОЛУНАВ ДЗВІНОК ОСТАННІЙ...

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника, свята, якого немає в жодному календарі.  Учням є чому радіти. Уроки закінчилися і попереду тепле літечко, пора канікул.Та в цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

25 травня в Андріяшівській школі відбулося свято «Останнього дзвоника», яке стало останнім шкільним святом для п`ятьох одинадцятикласників. Їх привітали шкільні друзі, найменші школярі-першокласники, батьки, перша вчителька Вовк Г.В., директор  Позняк В.С., гості свята, благодійники.

Директор школи, традиційно вручив учням похвальні листи, грамоти, подяки, а преміями за особливі досягнення у навчанні  та участь в олімпіадах нагородили Шульженко В.І. (СФГ «Урожай») та Демченков А.М. (Андріяшівський елеватор,ТОВ «Урожайна країна»).

Також, за підсумками конкурсів «Знавців фізики» ім.П.В.Федоряки та «Знавців історії України» М.М.Коцупія учням 8 класу Феденкові Володимиру та учениці 5 класу Ситник Валентині вручили грамоти та грошові премії.

Ми бажаємо нашим випускникам -  світлої життєвої дороги, успіху, творчих здобутків, легкого подальшого навчання. А учням школи - гарного відпочинку влітку, позитивних емоцій і чекаємо їх з новими силами у вересні.

 

 

 

Переглядів: 200 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar