Головна » 2019 » Лютий » 3 » ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ!
ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ!

Традиційно у нашому ліцеї пройшов тиждень математики, мета якого полягає в тому щоб поглибити здобуті на уроках знання, показати способи їх використання на практиці; виховувати колективізм, відповідальність за виконану справу; сприяти створенню атмосфери взаємоповаги між учнями та вчителями.

28 січня тиждень математики урочисто відкрили учні школи.  Згідно з планом предметний тиждень охопив усі класи. Учні 7-11 класів  взяли активні участь у випуску математичних газет. Старшокласники переглянули документальний фільм «Софія Ковалевська» .

Юні математики взяли участь у конкурсні малюнків з геометричних фігур, вразивши всіх своєю фантазією.

Учні 5-11 класів змагалися між собою у виставці-конкурсі «Кращий робочий зошит з математики».

Перевірити свої знання під час математичної вікторини мали змогу учні 2-4 класів, в той час як 8 клас влаштував справжній математичний турнір.

Можливість дізнатися невідомі факти про таку складну науку, як геометрія, отримали учні 7 класу під час перегляду фільму «Цікава геометрія».

Варто згадати, що протягом всього тижня на уроках математики серед учнів середньої та старшої ланок були впроваджені математичні десятихвилинки, де дітям розповідали цікаві факти з життя відомих математиків.

В 5 класі був проведений незвичайний урок-подорож по математичному океанові.

Аби продемонструвати свої математичні здібності учні 6 і 9 класів провели такі математичні ігри як «Гра-вікторина» і «Найрозумніший».

Проведення тижня математики дозволило внести цікаві заходи та інноваційні технології до навчального процесу, розширити світогляд учнів, вдосконалити їх організаційні якості, розвинути творчі здібності, самостійність, естетичний смак. Після проведення предметних тижнів в школярів активізується пізнавальна діяльність, зростає інтерес до вивчення предметів!

Переглядів: 207 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0