MENU
Головна » 2021 » Квітень » 7 » ПРОГУЛЯНКА ДО ВЕСНЯНОГО ЛІСУ
13:27
ПРОГУЛЯНКА ДО ВЕСНЯНОГО ЛІСУ

  
В останню неділю березня вдалося прийти на коротеньку прогулянку до лісу. Він ще по-справжньому не проснувся після зимового відпочинку. Подекуди, по обидві сторони доріжки, якою ми прямували, виднілися невеличкі сніжні острівці. Повітря - прохолодне, свіже й чисте. І хоч ліс не наповнився пташиними голосами (вони були поодинокими й тихими), та  відчувалась якась неповторна радість.  Дихалося легко й дуже швидко поліпшився настрій. Хотілося побути тут, прислухатися, вкотре розглянути ці дивовижні картини: високі стрункі сосни, що бачили світ уже не одне десятиліття, і поряд невеличка галявина з малесенькими ялиночками, які ще лише розпочинали своє життя.
А далі почуття переповнювали душу: хотілося бігати, кричати, розмовляти з друзями, з лісом, з цілим світом. Забувалися усі тривоги, негаразди, біди. Було просто дуже весело й гарно. 
І ось уже потрібно повертатися додому,  та ліс міцно тримав у своїх обіймах. І всі були раді цьому. А ще знали, що пройде небагато часу й обов'язково повернемося до такої дивовижної, неповторної й чарівної краси. 
                    Анна Подольська, журналістська студія «Обрії»

Переглядів: 26 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar