MENU
Головна » 2020 » Січень » 27 » ПРОФЕСІЙ ТИСЯЧІ, ОДНА ТВОЯ
14:01
ПРОФЕСІЙ ТИСЯЧІ, ОДНА ТВОЯ

Ми живемо в країні, яка поступово рухається в напрямку європейського життя, запроваджуються різні стандарти, вимоги для здобуття професій та виникає потреба в нових. Перед молоддю поступово з'являються необмежені можливості для набуття будь-якої професії. Саме тому потрібно добре усвідомлювати, як важливо обрати професію до душі, щоб вона не стала тягарем, а приносила лише задоволення. Тема актуальна, тому що праця завжди була, є і буде основою життя. І від того, як людина працюватиме, буде залежати майбутнє не тільки її сім’ї, а й держави.

У житті кожної людини є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших завдань - вибрати справу до душі за покликанням, тобто професію.

23 січні у нашому ліцеї відбувся відкритий урок «Професій тисячі, одна твоя» мета якого, допомогти одинадцятикласникам у виборі майбутньої професії. Також на урок завітали батьки учнів, які є представниками різних професій.

Для свідомого і самостійного вибору професії необхідні знання і наявність багатьох можливих варіантів вибору, уявлення про те, яких особистісних якостей, здібностей вимагає та чи інша професія, які можливості вони забезпечують для професійної кар'єри і чи є попит на спеціалістів за тією чи іншою професією на ринку праці.

Переглядів: 74 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar