Головна » 2019 » Червень » 5 » ПРИВІТ ТОБІ, «БЕРЕГИНЕ»!
ПРИВІТ ТОБІ, «БЕРЕГИНЕ»!

Ось і дочекалися школярі веселого, теплого, сонячного й такого бажаного літечка. А разом із ним запросила їх у свої обійми  «Берегиня».

Перший тиждень приємно вразив школярів святковим відкриттям табірної зміни . А ще незабутнім і веселим пікніком, де українські традиції стали реальністю (таборяни скуштували смаженого сала та печеної картоплі). Пізніше, використавши переваги гри «Healthy/unhealthy», порівняли традиції України та Англії.

Екскурсія до м. Ромни, на передодні  Дня захисту дітей,  відкрила цікаву для всіх сторінку сучасної анімації (переглянули у форматі 3D мультфільм “Секрети домашніх тварин») та дала можливість відвідати різноманітні заходи , приурочені цьому міжнародному святу.

Здається, усім було цікаво. Сподіваємося на приємне продовження нашого спілкування у «Берегині».

Переглядів: 166 | Додав: and-admin | Рейтинг: 0.0/0